Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
left

 

gotowy dom z drewna

 

Od 1994r. zajmujemy się budową domów jedno- i wielorodzinnych o konstrukcji drewnianej. Domy ITS zdobyły już uznanie wśród klientów zarówno w kraju jak i zagranicą.

 

Do tej pory zrealizowaliśmy już ponad 300 domów!

Zalety stosowanej przez nas technologii - tak popularnej w USA, Kanadzie i Niemczech - są już dziś powszechnie znane. Należą do nich m.in. krótki czas budowy, elastyczność w fazie projektowania i energooszczędność. Ta ostatnia cecha zdaje się być w obecnych czasach szczególnym atutem.

gotowy dom z drewna

 

gotowy dom z drewna

 

Domy ITS składają się z elementów prefabrykowanych. Dokładne przygotowanie ścian, stropów i dachu w zakładzie produkcyjnym umożliwia potem ich sprawny i szybki montaż na placu budowy. Na gotowym fundamencie dom w stanie surowym otwartym powstaje w kilka dni. Po 3 miesiącach dom jest gotowy do zamieszkania.

W naszej ofercie mamy kilkadziesiąt typów domów, w tym także letniskowych. Nie ograniczamy się jednak tylko do rozwiązań standardowych. Jeżeli macie Państwo już własne wyobrażenie swojego „dachu nad głową”, nasi architekci przełożą je na projekt, który chętnie zrealizujemy.

gotowy dom z drewna

 

 

 

 

gotowy dom z drewna gotowy dom z drewna gotowy dom z drewna