Zalety domów gotowych ITS

Domy szkieletowe

Niezależnie od tego czy przyjdziecie Państwo do nas z indywidualnym planem domu, gotowym projektem z katalogu rozwiązań typowych, czy zlecicie prace projektowe naszym architektom zbudujemy dla Państwa energooszczędny i solidny dom drewniany w technologii prefabrykowanej.


OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY:

  • Cena domu jest z góry ustalona i dokładnie wiadomo co dostarcza ITS, a o co musi zadbać klient. Nasze projekty domów drewnianych realizujemy w jednym z trzech standardów – gotowy z zewnątrz, standard deweloperski lub „pod klucz". To Państwo wybierając standard domu określacie cenę domu.
  • Wybierając jeden z trzech standardów – z zewnątrz gotowy, standard deweloperski lub "pod klucz", to Państwo określacie cenę domu. Cena domu jest z góry znana i dokładnie wiadomo co dostarcza ITS, a o co musi zadbać klient.
  • Gwarantujemy niezmienność ceny ciągu 6 miesięcy od podpisania umowy.
  • Dzięki niskim kosztom ogrzewania również Państwo zaoszczędzicie. Energooszczędne domy ITS gwarantują bardzo niskie koszty ogrzewania domu – około 50% mniej od typowych rozwiązań obecnych na polskim rynku.


KRÓTKI CZAS BUDOWY:

  • Dzięki sprawnej organizacji budowy oraz wysokiej precyzji wykonania poszczególnych elementów do Gotowego Domu można się wprowadzić już po trzech miesiącach od wykonania płyty fundamentowej lub podpiwniczenia


GWARANCJA:

  • Jesteśmy pewni jakości konstrukcji naszych domów i dlatego udzielamy Państwu na nie 30 lat gwarancji.


NOWOCZESNOŚĆ I EKOLOGIA:

  • W Gotowych Domach możemy zainstalować każde dostępne na rynku alternatywne źródła ogrzewania. W zależności od Państwa oczekiwań może to być kondensacyjny kocioł gazowy, pompa ciepła, kolektory solarne, kominek z płaszczem wodnym, rekuperator, piec na pellet lub holzgas i różne kombinacje tych urządzeń.