Nowe otwarcie strony www ITS Koszalin

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą nową, odświeżoną stroną internetową, którą uruchomiliśmy klika dni temu. Od teraz na bieżąco będą mogli Państwo śledzić naszą pracę, oglądać zrealizowane przez nas budowy, a także dowiedzieć się, co na co dzień dzieje się w ITSie.


Na stronie AKTUALNOŚCI dowiemy się gdzie aktualnie budujemy, zobaczymy relacje z targów budowlanych, przeczytamy o wprowadzonych nowościach, promocjach, a także podglądniemy jak wygląda codzienna praca w biurze i na hali produkcyjnej ITS.


Na stronie WYBRANE REALIZACJE od teraz na bieżąco będą pojawiać się zdjęcia zakończonych budów. Chociaż nie jesteśmy w stanie publikować zdjęć każdego wybudowanego przez nas domu (a jest ich ponad 400!), to postaramy pokazać jak najszerzej nasze możliwości - od małych domków jednorodzinnych po duże obiekty turystyczne i przemysłowe.


Budowa domów drewnianychNa stronie PARTNERZY można przeczytać o projektantach, z którymi współpracujemy, a na stronie OGRZEWANIE o systemach grzewczych stosowanych w Domach Gotowych ITS.


I wiele, wiele innych...


Zachęcamy do czytania, komentowania, a w razie dodatkowych pytań do kontaktu na its@its-koszalin.pl.

Zapraszamy!

Komentarze