Cena domów z drewna

Jednym z powodów odsuwania w czasie decyzji o budowie domu jest koszt inwestycji. Teraz nie musicie już Państwo rezygnować z realizacji własnych marzeń. Nasze domy z drewna są dostępne w dwóch wariantach, dzięki czemu możecie wybrać ten najbardziej odpowiedni do Waszych potrzeb i zasobów finansowych.
Wielu inwestorów chce, aby najbardziej pracochłonne roboty budowlano-konstrukcyjne wykonała firma budowlana. Realizacji prac instalacyjno-wykończeniowych podejmują się we własnym zakresie albo z pomocą zaprzyjaźnionych firm czy rodziny. Takie rozwiązanie pozwala na znaczne obniżenie kosztów budowy domu.

Nasze domy drewniane oferujemy w dwóch standardach wykończenia:
• dom gotowy z zewnątrz, do wykończenia wnętrz (bez instalacji),
• dom w stanie tzw. deweloperskim (z instalacjami).


Nie realizujemy tzw. "stanu pod klucz".


Wymienione wyżej standardy są dokładnie opisane w umowie zawartej z nami tak, żebyście Pastwo byli świadomi tego, za co płacicie.


Każdy z wyżej wymienionych standardów jest dokładnie wymieniony w umowie zawartej z nami tak, żebyście Pastwo byli świadomi tego, za co płacicie.
Ceny naszych domów zaczynają się od 2900 zł/m² powierzchni użytkowej dla domów z zewnątrz gotowych oraz od 3200 zł/m² dla domów w stanie deweloperskim. Ceny nie zawierają podatku VAT (8%).

Domy drewniane

Czynniki, które kształtują cenę domu

Koszt budowy domu jest zależny nie tylko od wybranego standardu wykończenia. Decyduje o nim również wiele innych czynników. Na kształtowanie jego ceny składają się m.in. takie parametry jak:

  • powierzchnia podłogi domu,
  • stopień skomplikowania konstrukcji dachu i budynku,
  • powierzchnia przegród wewnętrznych i zewnętrznych,
  • ilość elementów dodatkowych domu takich jak wykusze, balkony, loggie itp.
  • lokalizacja budowy, elementy wykończenia.
Cenę zawsze staramy się kalkulować przejrzyście i obiektywnie.

Strona its-koszalin.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.