Cena domów szkieletowych

Domy szkieletowe to ówcześnie bardzo popularne typu budynków, które zbudowane są na drewnianych szkieletach, z wykorzystaniem prefabrykowanych elementów. Nasza firma, działająca m.in. w okolicach Świdwina, Gryfic, Koszalina czy Słupska zajmuje się produkcją i montażem domów szkieletowych – zapewniamy szybkie i precyzyjne wykonanie, a także konkurencyjne ceny. Jeżeli są Państwo zainteresowani wybudowaniem prefabrykowanego domu z drewna, warto powierzyć realizację zlecenia doświadczonej firmie, która przez lata działalności wykonała z powodzeniem liczne projekty budowlane.

Jednym z powodów odsuwania w czasie decyzji o budowie domu jest koszt inwestycji. Teraz nie muszą już Państwo rezygnować z urzeczywistnienia marzeń o domowej ostoi. Nasze domy z drewna są dostępne w dwóch wariantach, dzięki czemu można wybrać ten najbardziej odpowiedni dla Państwa potrzeb i zasobów finansowych. Korzystanie z przygotowanych na hali produkcyjnej prefabrykatów pozwala na duże obniżenie kosztów produkcji, a tym samym ceny ostatecznej domku. Taki sposób wykonania ma wiele zalet – oprócz mniejszych nakładów pieniężnych warto także wspomnieć o szybkości wykonania, wysokiej jakości konstrukcji domku oraz solidnym efekcie końcowym.
Wielu inwestorów chce, aby najbardziej pracochłonne roboty budowlano-konstrukcyjne wykonała firma budowlana. Realizacji prac instalacyjno-wykończeniowych podejmują się we własnym zakresie albo z pomocą zaprzyjaźnionych firm czy rodziny. Takie rozwiązanie pozwala na znaczne obniżenie kosztów budowy domu.

Domy szkieletowe z wyceną

Nasze domy drewniane oferujemy w dwóch standardach wykończenia:
• dom gotowy z zewnątrz, do wykończenia wnętrz (bez instalacji),
• dom w stanie tzw. deweloperskim (z instalacjami).Wymienione wyżej standardy są dokładnie opisane zawartej z nami umowie – tak, aby byli Państwo świadomi wszystkich kosztów. Warto także pamiętać, że nie realizujemy tzw. „stanu pod klucz" – do naszych zadań należy przede wszystkim precyzyjne wykonanie i montaż konstrukcji domu.


Każdy z wyżej wymienionych standardów jest dokładnie wymieniony w umowie zawartej z nami tak, żebyście Pastwo byli świadomi tego, za co płacicie.


Domy drewniane


Co wpływa na cenę domu szkieletowego?

Koszt budowy domu szkieletowego jest zależny nie tylko od wybranego standardu wykończenia. O cenie decyduje również wiele innych czynników, takich jak:

  • powierzchnia podłogi domu,
  • stopień skomplikowania konstrukcji dachu i budynku,
  • powierzchnia przegród wewnętrznych i zewnętrznych,
  • ilość elementów dodatkowych domu takich jak wykusze, balkony, loggie itp.
  • lokalizacja budowy, elementy wykończenia.

Cenę zawsze staramy się kalkulować przejrzyście i obiektywnie. Otrzymają Państwo wszystkie szczegółowe informacje dotyczące kosztów realizacji konkretnego projektu – istnieje możliwość wyboru domu z naszej przygotowanej oferty, ale można też zdecydować się na indywidualnie zaprojektowany budynek. Zatrudniamy profesjonalnych architektów, którzy zajmą się tym, by wykonać projekt dostosowany do Państwa potrzeb i życzeń. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą – pomożemy postawić Państwa wymarzony dom!

Strona its-koszalin.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.