Zalety domów gotowych ITS

Domy szkieletowe

Budowane przez naszą firmę domy szkieletowe cieszą się dużym uznaniem wśród Klientów z Białogardu, Koszalina, Słupska, Kołobrzegu oraz wielu innych miejscowości. Głównym atutem naszego procesu budowy jest wykorzystanie prefabrykowanych elementów – ściany, strop oraz dach produkowane są w fabryce, a ich montaż odbywa się na placu budowy, co znacząco przyśpiesza stawianie domu. W zaledwie kilka miesięcy można wykonać w pełni funkcjonalny, gotowy do użytku budynek. Warto także wspomnieć, że jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, która korzysta z przegrody ściany o potwierdzonych przez naukowców Politechniki Koszalińskiej parametrach energetyczno-wilgotnościowych. Przygotowana przez nas, autorska konstrukcja owej przegrody została przebadana w laboratoriach Politechniki Koszalińskiej w ramach naukowej współpracy organizacji przemysłu drzewnego.

Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo indywidualny plan domu, gotowy projekt z naszej oferty, czy też zlecą prace projektowe naszym architektom – zbudujemy dla Państwa energooszczędny i solidny dom drewniany w technologii prefabrykowanej.


Ceny domów szkieletowych

Cena naszego domu szkieletowego jest z góry ustalona. Dzięki temu doskonale wiedzą Państwo, jakie materiały i usługi dostarcza ITS, a o co musi zadbać Klient. Nasze projekty domów drewnianych realizujemy w jednym z dwóch standardów – gotowy z zewnątrz lub standard deweloperski. To Państwo, poprzez wybór standardu domu, określają jego cenę.

Decydując się na budowę domu szkieletowego mogą Państwo zaoszczędzić m.in. na kosztach ogrzewania. W porównaniu z tradycyjnymi technologiami, cena ogrzania energooszczędnego domu z drewna ITS jest mniejsza o nawet 50%. Jest to rozwiązanie zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne – nasze domy szkieletowe z drewna wyposażymy w każde dostępne na rynku alternatywne źródło ogrzewania. W zależności od Państwa oczekiwań może to być: kondensacyjny kocioł gazowy, pompa ciepła, kolektory solarne, kominek z płaszczem wodnym, rekuperator, piec na pellet lub holzgas i różne kombinacje tych urządzeń.Czas budowy domu szkieletowego

Dzięki sprawnej organizacji budowy oraz wysokiej precyzji wykonania poszczególnych elementów do Gotowego Domu ITS można się wprowadzić już po trzech miesiącach od wykonania płyty fundamentowej lub podpiwniczenia. Nasza ekipa zadba o to, by cały proces przebiegł szybko, sprawnie i całkowicie profesjonalnie. Jesteśmy pewni jakości konstrukcji naszych domów szkieletowych, dlatego udzielamy Państwu 30 lat gwarancji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Strona its-koszalin.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.