Zalety domów gotowych ITS

Domy szkieletowe

Niezależnie od tego, czy przyjdziecie Państwo do nas z indywidualnym planem domu, gotowym projektem z katalogu typowych rozwiązań, czy zlecicie prace projektowe naszym architektom – zbudujemy dla Was energooszczędny i solidny dom drewniany w technologii prefabrykowanej.


OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY:

  • Cena domu jest z góry ustalona. Dzięki temu doskonale wiecie Państwo, jakie materiały i usługi dostarcza ITS, a o co musi zadbać klient. Nasze projekty domów drewnianych realizujemy w jednym z dwóch standardów – gotowy z zewnątrz lub standard deweloperski. To Państwo, poprzez wybór standardu domu, określacie jego cenę.
  • Wybierając jeden z dwóch standardów – z zewnątrz gotowy lub standard deweloperski, to Państwo określacie cenę domu. Cena domu jest z góry znana i dokładnie wiadomo co dostarcza ITS, a o co musi zadbać klient.
  • Gwarantujemy niezmienność ceny ciągu 6 miesięcy od podpisania umowy.
  • Dzięki niskim kosztom ogrzewania również Państwo zaoszczędzicie. Energooszczędne domy z drewna ITS gwarantują bardzo niskie koszty ogrzewania domu – około 50% mniej od typowych rozwiązań obecnych na polskim rynku.


KRÓTKI CZAS BUDOWY:

  • Dzięki sprawnej organizacji budowy oraz wysokiej precyzji wykonania poszczególnych elementów do Gotowego Domu można się wprowadzić już po trzech miesiącach od wykonania płyty fundamentowej lub podpiwniczenia


GWARANCJA:

  • Jesteśmy pewni jakości konstrukcji naszych domów i dlatego udzielamy Państwu na nie 30 lat gwarancji.


NOWOCZESNOŚĆ I EKOLOGIA:

  • Nasze domy szkieletowe z drewna wyposażymy w każde dostępne na rynku alternatywne źródło ogrzewania. W zależności od Państwa oczekiwań może to być kondensacyjny kocioł gazowy, pompa ciepła, kolektory solarne, kominek z płaszczem wodnym, rekuperator, piec na pellet lub holzgas i różne kombinacje tych urządzeń. Polecamy nowoczesne i ekologiczne źródła ciepła.
Strona its-koszalin.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.