Finansowanie

Budowa domu wiąże się z wysokimi wydatkami. Dlatego nie zawsze da się ją sfinansować własnymi środkami. Nie oznacza to jednak, że marzenia własnym dachu nad głową trzeba schować do szuflady.

W ITS od lat współpracujemy z Piotrem Tomaszewskim, ekspertem finansowym. Pomógł on wielu naszym klientom uzyskać środki m.in. na:
  • kupno działki
  • budowę i rozbudowę domu
  • remonty i modernizacje

Piotr Tomaszewski


Tel.: +48 501 029 047
e-mail:Pierwszym krokiem do uzyskania kredytu jest obliczenie zdolności kredytowej. Podczas bezpłatnej konsultacji dowiedzą się Państwo, w jakiej kwocie i na jak długo mogą uzyskać finansowanie.

Następnie, dzięki porównaniu oferty z 13 banków wspólnie z ekspertem wybiorą Państwo najkorzystniejszą – z ratą dostosowaną do Waszych możliwości i z satysfakcjonującym oprocentowaniem.

Ekspert finansowy przeprowadzi Was przez wszystkie etapy formalności kredytowych. Pozostanie też do dyspozycji przez cały okres kredytowania, służąc radą i pomocą. Obsługujemy klientów z takich miejscowości jak: Gdańsk, Bydgoszcz, Koszalin, Słupsk, Poznań oraz innych na terenie Polski. Możliwy jest również dojazd do klienta na terenie Pomorza Środkowego.
Strona its-koszalin.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.