Oferty

Sortuj wg:
Wyświetl:

Przedstawione projekty to nasze propozycje domów drewnianych, spośród których mogą Państwo wybrać swój wymarzony model. Nie ograniczamy jednak naszej oferty wyłącznie do zaprezentowanych budynków. Bez przeszkód budujemy również domy szkieletowe (także w wariancie pasywnym) na podstawie indywidualnego projektu oraz jego wyceny. Przygotowaniem zajmie się nasza pracownia architektoniczna, uwzględniając wszystkie Państwa oczekiwania. Do podanych cen należy doliczyć opłatę logistyczną. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Gotowych Domów ITS!

Co warto wiedzieć o Gotowych Domach ITS?

Produkowane przez nas domy szkieletowe składają się z prefabrykowanych elementów, które po dokładnym przygotowaniu na naszej hali zostają przewożone na miejsce budowy i tam montowane bezpośrednio na gotowym fundamencie. Dzięki takiemu procesowi budowa Gotowego Domu ITS przebiega szybko i sprawnie – minął czas, gdy na wprowadzenie się trzeba było czekać latami. Dodatkowo przygotowany w ten sposób szkielet budynku cechuje się znacznie wyższą jakością, niż konstrukcja zbudowana na placu budowy. Gwarantujemy elastyczność w okresie projektowania, możliwość podania własnych propozycji, krótki czas budowy, korzystne ceny, a także 30 lat gwarancji!

Ocieplanie celulozą

Pracując nad termoizolacją naszych budynków wykorzystujemy m.in. ocieplanie celulozą. Do zalet wełny celulozowej należą: stosunkowo niska cena, doskonałe właściwości izolacyjne, a także ekologiczność – wełna produkowana jest z papieru będącego surowcem wtórnym. Materiał ten wpływa także na ograniczenie hałasu z zewnątrz oraz ograniczenie wilgotności. Przygotowaną wełnę celulozową wdmuchuje się pod ciśnieniem w przegrodę ściany – część procesu przebiega w naszej hali, resztę kończymy w trakcie ostatecznego montażu. Właściwości wilgotnościowe oraz cieplne naszej technologii zostały sprawdzone i potwierdzone przez badaczy Politechniki Koszalińskiej. Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług, zapraszamy do kontaktu! Przedstawimy wszystkie niezbędne szczegóły i odpowiemy na pytania.

Filtry

Rodzaj

Ilość kondygnacji

Biuro projektowe

Metraż

m2 m2
Strona its-koszalin.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.