Produkcja domów z drewna

Nasza firma oferuje kompleksowe przygotowanie domów z drewna. Działamy przede wszystkim na terenie Szczecinka, Drawska Pomorskiego, Koszalina, Słupska oraz okolicznych miejscowości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zyskują Państwo gwarancję wysokiej jakości, a także solidności i funkcjonalności budynków. Stawiamy przede wszystkim na krótki czas realizacji, ekologię, energooszczędność oraz na ekonomiczność przedsięwzięcia. Określamy standardy domów z drewna jasno i przejrzyście, aby mieli Państwo realny pogląd na to, co obejmuje cena całkowitej inwestycji.

Całkowity koszt inwestycji w dom z drewna firmy ITS

Korzystając z naszych usług zyskują Państwo pewność, że całkowity koszt postawienia domu z drewna obejmuje ściśle określone elementy. Oto, co muszą Państwo wiedzieć na temat produkowanych przez nas domów z drewna:
  • Zapewniamy kompletne wykończenie zewnętrzne domu z drewna, na które składa się: otynkowanie, montaż drzwi zewnętrznych, okien, parapetów, dachówek i rynien spustowych.
  • Gotowy Dom ITS w standardzie ma paszport energetyczny, który świadczy o zapotrzebowaniu budynku na energię cieplną.
  • Domy drewniane ITS mogą być poddane tzw. testowi szczelności (Blower Door Test) , który stanowi potwierdzenie szczelności domu.
  • Przeprowadzamy także test kamerą termowizyjną, będący gwarancją wysokiego standardu szczelności termicznej.
  • Ściany, strop i dach są całkowicie ocieplone w bardzo wysokim "4-litrowym" standardzie.
  • Każdy Gotowy Dom ITS w standardzie jest wyposażony we wszystkie ściany wewnętrzne nośne i działowe, a także w dach.
  • Cena Gotowego Domu zawiera wynajęcie dźwigu, transport oraz montaż domu.

Co więcej, koszt adaptacji, dodatkowego planowania i projektowania zawsze ponosi ITS! Jeżeli są Państwo zainteresowani budową domu z drewna i poszukują doświadczonej firmy, zapraszamy do kontaktu. Dzięki dobrej organizacji, sprawnemu planowi pracy oraz wysokiej jakości materiałom przygotujemy dla Państwa wymarzony dom. Nasza produkcja domków opiera się na wykorzystaniu prefabrykatów – elementów budynku wykonanych wcześniej na hali produkcyjnej, które następnie montowane są na miejscu budowy. Taki proces przygotowania pozwala znacząco oszczędzić na kosztach budowy, a także zwiększyć jakość i solidność domku szkieletowego. Poniżej przygotowaliśmy szczegółowe opisy standardów naszych domów, zachęcamy do zapoznania się z nimi. Wybrane skrócone opisy techniczne domów w technologii GOTOWY DOM ITS – system STEICO (pliki pdf):
Strona its-koszalin.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.