Nasze osiągnięcia

Gotowe Domy Drewniane ITS to firma, która spełnia marzenia o własnym domu. Ponieważ naszym celem jest zaspokojenie potrzeb jak największej liczby klientów, dbamy nie tylko o atrakcyjne ceny, ale również o wysoką jakość wykonania i estetyczne wykończenie budynków. Nasze domy pasywne powstają z zastosowaniem sprawdzonej technologii. Wykonujemy i realizujemy projekty budynków o nowoczesnym wyglądzie, a jednocześnie funkcjonalnych i energooszczędnych. Potwierdzeniem jakości, a jednocześnie naszym największym osiągnięciem jest zadowolenie inwestorów z zakończonej budowy.


  Podczas wielu lat pracy zdobyliśmy także następujące wyróżnienia:
Nasze najnowsze wyróżnienie, przyznana Bursztynowa Mewa na Targach Budowlanych Dom i Ogród Koszalin 2017 dla produktu DOM GOTOWY ITS.

Budowa domów drewnianych
Budowa domów drewnianych
Puchar przyznany został w czasie Targów Budownictwa i Czystego Środowiska, które odbywały się w Koszalinie 3 i 4 października 2009 roku.

Nagrodę przyznał Prezes Zarządu Radia Koszalin S.A. w uznaniu profesjonalnej obsługi klienta i jako regionalnemu liderowi w zakresie budowy energooszczędnych domów gotowych.

Budowa domów drewnianychWyróżnienie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie przyznane na Targach Budownictwa "Dom i Ogród" 2015.

Budowa domów drewnianych
Nagroda w kategorii NAJLEPSZY PRODUKT przyznana podczas XI Regionalnych Targów Gospodarczych 2011 w Białogardzie.
Budowa domów drewnianychWyróżnienie Prezydenta Miasta Koszalina przyznane podczas Targów Budownictwa "Dom i Ogród" 7 kwietnia 2013 roku.
Budowa domów drewnianych
Strona its-koszalin.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.