GOTOWY DOM MOBILNY ITS

Kiedy tradycja spotyka się z nowoczesnością, powstają innowacje dzięki którym wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta.

NA TWOICH ZASADACH

Gotowe Domy Mobilne ITS to symbol wolności i niezależności – zaprojektujemy i wyprodukujemy wymarzony układ domu w wybranym standardzie, gotowy do transportu w dowolne miejsce w Polsce i za granicą.

JAKOŚĆ MARKI ITS

30 lat doświadczenia w produkcji domów drewnianych i stosowanie certyfikowanych materiałów wysokiej klasy gwarantuje najwyższą jakość Gotowego Domu Mobilnego ITS.INDYWIDUALNY PROJEKT DOMU MOBILNEGO

Produkcja Gotowego Domu Mobilnego ITS odbywa się w jednej z najnowocześniejszych fabryk domów drewnianych w regionie.

Dzięki temu mamy możliwość pełnej personalizacji zamówionego domu, w tym:

wymiarów zewnętrznych
powierzchni i układu pomieszczeń
lokalizacji okien, drzwi
rozmieszczenia instalacji wewnętrznych
wyglądu zewnętrznego domu (elewacja, dach)
układu i koloru tarasu
standardu wykończenia wewnątrz
wyboru wyposażenia
inne według pomysłu Inwestora.


ENERGOOSZCZĘDNY DOM, WYPRODUKOWANY Z MATERIAŁÓW PRZYJAZNYCH ŚRODOWISKU. DBAMY O MINIMALIZACJĘ NASZEGO ŚLADU WĘGLOWEGO.


DOM Z MOŻLIWOŚCIĄ PEŁNEJ PERSONALIZACJI, POCZĄWSZY OD PROJEKTU PO WYPOSAŻENIE. SPEŁNIAMY MARZENIA INWESTORÓW.


NAJWYŻSZA JAKOŚĆ BEZ WZGLĘDU NA STANDARD POPARTA 30-LETNIM DOŚWIADCZENIEM. DAJEMY GWARANCJĘ MARKI ITS GOTOWE DOMY.


NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

Do produkcji Gotowego Domu Mobilnego ITS stosujemy materiały i osprzęt najwyższej jakości, co znacząco podwyższa standard warunków mieszkalnych w stosunku do przestarzałych rozwiązań. Rozumiemy oczekiwania i wymagania naszych Inwestorów – oferujemy możliwość konfiguracji wyposażenia zgodnie z aktualnym nurtem technologicznym.

INSTALACJA GRZEWCZA Z KLIMATYZACJĄ

Gotowy Dom Mobilny ITS wyposażony jest w instalację grzewczo-klimatyzacyjną, którą konfiguruje się niezależnie dla każdego pomieszczenia. Dzięki temu możliwe jest indywidualne ustawienie temperatury, mocy i kierunku nawiewu w zależności od miejsca. Instalacja zimą zapewnia ekonomiczne i efektywne ogrzewanie. Latem pozwala na błyskawiczne ochłodzenie powietrza dzięki opcji klimatyzacji.

3-SZYBOWE OKNA PRZESUWNE

Energooszczędność i wysoki standard budynku zapewniona jest przez 3-szybowe okna z mechanizmem przesuwnym. Są one wygodne w użyciu, a także zabezpieczają komfort termiczny i odpowiednie doświetlenie.

WENTYLACJA MECHANICZNA Z REKUPERACJĄ

Świeże powietrze przez całą dobę bez otwierania okien i wietrzenia? To możliwe dzięki instalacji decentralnej wentylacji mechanicznej z rekuperacją, która zapewnia ciągłą wymianę powietrza bez strat energetycznych. Ten najnowocześniejszy system wentylacyjny zapewnia komfort mieszkania nieporównywalny do zwykłej wentylacji grawitacyjnej.


PRZYKŁADOWY PROJEKT A

PRZYKŁADOWY PROJEKT B


Strona its-koszalin.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.